Закрити
Пошук
Фільтри

Якісне обладнання – сите поголів’я

Якісне обладнання – сите поголів’я

Максимальне підвищення ефективності та продуктивності у свинарстві має вирішальне значення для забезпечення прибутковості та стабільності вашої діяльності. Одним із ключових аспектів цієї оптимізації є система годівлі.


Інтеграція системи годівлі ланцюг-шайба може значно покращити продуктивність свиней. Такі автоматизовані системи годування оптимізують процес, зменшують відходи та бережуть робочу силу.


Система ланцюг-шайба забезпечує економічне та гнучке рішення для годівлі на різних етапах свинарства, включаючи запліднення та очікування, опорос, дорощування та відгодівлю.


Коли виробники свинини прагнуть модернізувати свою систему годівлі, важливо розглядати проектування у цілому, враховуючи всі пов’язані з ним витрати, включаючи витрати на електрику та проводку для двигунів, щоб максимізувати економічну ефективність. Система ланцюг-шайба вимагає менше двигунів, ніж шнекові системи годівлі, що знижує витрати на обслуговування. В більшості випадків система ланцюг-шайба вимагає лише два двигуни замість чотирьох. Зменшення кількості двигунів знижує загальні витрати на обладнання та електропроводку як в нових проектах будівництва так і в реконструкціях.Переваги системи ланцюг-шайба очевидні, враховуючи довгострокову економію, пов’язану зі зниженням витрат на технічне обслуговування та електроенергію. Вибираючи систему з меншою кількістю двигунів, виробники свинини можуть зменшити свої початкові інвестиції та отримати вигоду від зниження операційних витрат з часом. Крім того, обтічний дизайн системи подачі ланцюг-шайба мінімізує ризик механічних збоїв і простою, забезпечуючи надійний і безперервний процес подачі.


Оцінюючи варіанти системи годівлі, виробники свинини повинні оцінити початкові витрати, загальну ефективність, вимоги до обслуговування та економічність в довгостроковій перспективі. Компанія Hog Slat пропонує систему ланцюг-шайба Grow-Disk™ від GrowerSELECT®, яка дає баланс продуктивності, надійності та гнучкості.


Також, слід подбати про справність кутів системи годівлі. Як показує практика, кути мають властивість заповнюватися скупченим кормом. До того ж, через перепади температури ззовні та в різних частинах приміщення, в лініях кормоподачі утворюється конденсат. У результаті, корм намокає та налипає на ланцюг, трубу і поворотні колеса, що може призвести до сповільнення роботи або блокування лінії та, безпосередньо, до погіршення якості корму. Hog Slat має рішення і цього питання - поворотний кут EZ Clean Corner.


Кут оснащений прозорою кришкою з ударостійкого полікарбонату з трьома фіксаторами. З її допомогою можна візуально контролювати рух корму, а в разі залипання корму, швидко і безпечно очищати поворотний кут—без використання будь-якого інструменту.


За допомогою системи ланцюг-шайба від GrowerSELECT®, виробники свиней можуть зробити стратегічні інвестиції, які принесуть дивіденди з точки зору продуктивності та прибутковості на довгі роки, а додавши в систему поворотний кут EZ Clean Corner, скоротять час на обслуговування всієї системи ланцюг-шайба, покращать гігієну корму та ефективність годівлі в цілому.