Закрити
Пошук
Фільтри

Кормові бункери

Hog Slat Bulk Feed Bins

Кормові бункери Hog Slat / Georgia Poultry продумані до найменших дрібниць, аби захистити один з ключових компонентів фінансового успіху Вашої ферми — корм.

 • Єдиний кормовий бункер на ринку, повністю виготовлений з надміцної оцинкованої сталі Grade 55 (міцність на розрив 380 Мпа)
 • Оцинкування промислової якості G-100 (305 г/м2) з двох сторін листа
 • Всі метизи захищені покриттям JS1000, що підвищує їх корозостійкість у 10 разів, порівняно з оцинкованими метизами
 • Пропонуємо такі діаметри бункерів: ø 1,85 м, ø 2,15 м, ø 2,75 м и ø 3,65 м
 • Краща в галузі 4-річна гарантія на всі бункери

Наші сильні сторони

Виробництво бункерів відбувається на заводі компанії Hog Slat в штаті Північна Кароліна, США. Для виробництва використовується конструкційна сталь (не комерційна). Металеві оцинковані листи в рулонах надходять від постачальників з Північної Кароліни і Пенсільванії. Метал, який використовується для виробництва бункерів - сталь категорії A653 - це вуглецева сталь, покрита з двох сторін цинком. Процес, який використовується для оцинковки, відомий як безперервний процес гарячого занурення. Цей процес призводить до утворення шару цинку, який щільно прилипає до основної сталі.

Всі компоненти кормових бункерів Hog Slat (за винятком кришки) виконані повністю з надміцної оцинкованої сталі Grade 55 (міцність на розрив 380 Мпа). Це означає, що дах, бічні стінки, хопер і ноги нашого бункера є міцнішими, ніж у бункерів інших виробників.

Наше оцинкування промислової якості із шаром 305 г/м2 з двох сторін листа є на 10% товще, і містить на 10% більше цинку, ніж оцинковка у інших виробників бункерів. Це означає, що наші бункери захищені від іржі на 10% надійніше. Те ж саме можна сказати і про метизи, які використовуються для комплектування бункера. Навіть після тесту прискореної корозії, коли метизи піддавалися струмені соляного розчину протягом 1000 годин, вони не показали ознак іржі.


Унікальний механізм кришки бункера

  Унікальна кришка від Hog Slat не відкидається набік, як у звичайних бункерах, а припіднімається і з’їжджає паралельно даху, не заважає розвантаженню корму та полегшує роботу в будь-яку погоду.Унікальна кришка від Hog Slat не відкидається набік, як у звичайних бункерах, а припіднімається і з’їжджає паралельно даху, не заважає розвантаженню корму та полегшує роботу в будь-яку погоду.
 • Спеціально спроектована кришка виготовлена з поліетилену високої щільності, надійно захищає від ультрафіолетового випромінювання;
 • Менш імовірно, що стріла кормороздачі кормовозу зашкодить кришку;
 • Монтується до верхнього отвору бункера за допомогою стрижня з нержавіючої сталі;
 • Укомплектована дротом з ручкою, який кріпиться до кришки для зручного відкривання оператором – із землі;
 • Вбудований механізм блокування кришки дозволяє безпечно обслуговувати бункер

Безпечна комплектація

Кожний бункер комплектується драбиною, бункери висотою понад 7,6 м — драбиною з огородженням. Відповідність стандартам безпеки США


Зміцнена конструкція

Воронка з листів сталі з високою міцністю на розрив — краще протистоїть тиску корму, ударам, зовнішнім пошкодженням тощо

Опорні стійки з гнутого омега-профіля з високоякісної сталі

Фланець ø 405 мм з міцної штампованої сталі товщиною 3,282 мм — захист від деформацій під дією високого тиску на початку завантаження бункера. Для порівняння: фланці бункерів багатьох інших виробників виробляють зі сталі товщиною 1,9 мм.

Гарантія якості

Hog Slat виробляє бункери на власному заводі в штаті Північна Кароліна (США). Весь процес знаходиться під наглядом спеціалістів компанії: від закупівлі сировини до складання готової продукції, її зберігання і транспортування.
Мета Hog Slat — надати високоякісний бункер за конкурентною ціною. Для рівномірної подачі корму в кормову лінію і для запобігання злипання корму на внутрішніх стінках ємності, в нижній її частині встановлюється механічний зворошувач корму Feedfas™Для рівномірної подачі корму в кормову лінію і для запобігання злипання корму на внутрішніх стінках ємності, в нижній її частині встановлюється механічний зворошувач корму Feedfas™


Feed Fas™ Ворошитель корму

Ворошитель корму Feedfas ™ допомагає зменшити обсяги налипання корму до внутрішніх стін бункера, перенаправляючи потік корму від центру бункера, до країв розвантажувача.

 • Витривалий поліетиленовий конус обертається на оцинкованому монтажному кронштейні у вертикальному положенні, аби корм стікав вниз до центру бункера
 • Легко встановлюється на нові або існуючі бункери
 • Монтажні кронштейни гарячого цинкування кріпляться до розвантажувальної горловини бункера, протистоять корозії, внаслідок впливу корму та вологи

Hog Slat є дистриб'ютором системи зважування BinTrac
Система Bin Trac дозволяє виробникам точно контролювати рівень корму у всіх бункерах на фермі. Зменшує витрати корму та підвищує ефективність годівлі. BinTrac налаштовується, виходячи з ваших потреб зважування і моніторингу витрат корму, не залежно від кількості бункерів або майданчиків.