Закрити
Пошук
Фільтри

Шнекова система GROW-FLEX

GrowerSELECT Grow Flex Augers

Шнекова система GROW-FLEX використовується для безперебійної подачі корму як в свинокомплексах, так і в птахофермах. Усі складові лінії подачі корму торгової марки GrowerSELECT® розроблені для забезпечення надійної роботи важливої частини успішного підприємства. Слід зазначити, що більшість компонентів системи подачі корму GrowerSELECT® можуть використовуватись в якості запчастин для систем гнучкого шнека від інших виробників.

Вже більше 50 років ми вдосконалюємо, проектуємо та виготовляємо нашу продукцію на власних потужностях та доставляємо у будь-який куточок України! Усе обладнання GrowerSELECT® має гарантію 2 та більше років. Контроль якості на кожному етапі виготовлення дає нам можливість впевнено рекомендувати наше обладнання задля розвитку Вашого бізнесу.


РОЗВАНТАЖЕННЯ КОРМУ


Прозорі завантажувальні горловини

Забезпечення безперебійної подачі корму з бункера залежить від плавного переходу в систему GROW-FLEX. Прозорі завантажувальні горловини допомагають вчасно побачити проблеми із зависанням корму.

 • Горловини виготовлені із стійкого до ударів прозорого полікарбонату методом інжекції під тиском;
 • Доступна пряма горловина, та під кутом 30°;
 • Горловина GrowerSELECT® підходить для будь-якого стандартного бункера з отвором фланця ø 406 мм (16”)
Завантажувальна горловина та розвантажувальний пристрій GrowerSELECT забезпечує плавне транспортування корму з бункера далі по лінії.Завантажувальна горловина та розвантажувальний пристрій GrowerSELECT забезпечує плавне транспортування корму з бункера далі по лінії.

Зварні розвантажувальні пристрої

Зварні розвантажувачі GrowerSELECT® підходять для всіх основних розмірів систем гнучкого шнека, як до нових, так і до існуючих систем подачі корму.

Є варіанти розвантажувальних пристроїв для однієї, двох або чотирьох кормоліній, а так само для тандемної та подвійної тандемної системи. Також, пропонуються окремі запасні частини, включаючи дверцята, заслінки, анкерні болти і хомути. Для того, щоб корм не забивався в горловині, розвантажувальні пристрої оснащені кулею для ворошіння.


ПОДАЧА КОРМУ


Гнучкий шнек GROW-FLEX

Завдяки інноваційним процесам виготовлення, наш шнек відрізняється підвищеною міцністю і надійністю, а його стійкість до вигинів і розломів перевершує відповідні характеристики стандартних шнеків. Гарантія 10 років!

 • Вражаюча міцність на розтягування;
 • Захист від окислення;
 • Висока гнучкість;
 • Доступні для труб діаметром (мм): 125, 90, 75, 55, 44;
Шнек GROW-FLEX та труба із ПВХ з затискним роз’ємом виготовляються з високоякісних матеріалів, перевіряються на власних фермах та пропонуються виробникам задля збільшення продуктивності свиноферми.Шнек GROW-FLEX та труба із ПВХ з затискним роз’ємом виготовляються з високоякісних матеріалів, перевіряються на власних фермах та пропонуються виробникам задля збільшення продуктивності свиноферми.

Перехідник для під'єднання спускного рукава

 • 100% розподіл корму;
 • конструкція з двох частин дозволяє встановлювати перехідник, використовуючи хомути з нержавіючої сталі, при цьому не демонтуючи кормолінію.
 • верх і низ кріпляться внапуск, що перешкоджає проникненню води в перехідник;
 • виготовлено зі стійкого до зношення нейлону замість полікарбонату;
 • підходить до всіх стандартних труб подачі корму.

Редукторні електродвигуни

Електродвигуни GrowerSELECT. Пропонуються на 250 та 356 обертів/хвилинуЕлектродвигуни GrowerSELECT. Пропонуються на 250 та 356 обертів/хвилину

Силові агрегати GrowerSELECT® складаються з електродвигуна, зубчастого редуктора, провідної шестерні і постачаються з кабелем, довжиною 90 см. Всі приводи розраховані на напругу 230/400 В, 50 Гц. Закритий редуктор змащений під час виробництва, і не потребує заміни чи контролю рівня мастильного матеріалу.


БЛОК УПРАВЛІННЯ ТА ДАТЧИКИ

Блоки управління, реле і датчики для системи подачі корму GROW-FLEX виготовляються за суворими вимогами та тестуються для забезпечення точної та налагодженої роботи всієї системи.

Блоки управління та датчики GrowerSELECT забезпечують надійну роботу системи GROW-FLEX, аби тварини завжди мали доступ до свіжого корму.Блоки управління та датчики GrowerSELECT забезпечують надійну роботу системи GROW-FLEX, аби тварини завжди мали доступ до свіжого корму.
 • Блок управління GrowerSELECT HS593 або HS693-3 пропонується на 230В, одно- або трифазні.
 • Блок кріпиться на горловину для відводу корму, яка з'єднує привід і трубу шнека та приводиться в дію механічним перемикачем, який включає подачу корму, при зниженні рівня корму в системі і зупиняє її, якщо опуск наповнений. Є варіанти з реле і без.
 • Є реле затримки пуску, які оберігають електродвигун від короткого замикання під час інтенсивного годування. Час затримки реле становить 1-100 сек.
 • Безконтактні датчики дозволяють контролювати рівень корму в опусках, трубах і бункерах, без втручання персоналу ферми.
 • Блок управління і датчики - є високоякісними запасними частинами для багатьох існуючих кормосистем від інших виробників.