Закрити
Пошук
Фільтри

Hog Slat

HOG SLAT Україна – компанія, яка надає сучасні технічні рішення у галузях промислового свинарства
і птахівництва, з індивідуальним підходом до клієнта.

Заснована в 2011 році, компанія має офіси в Києві, Тернополі та Умані.

HOG SLAT Україна – це:

  •          налагоджена логістика поставок;
  •          cклад обладнання та запчастин в Тернополі;
  •          власна монтажна і сервісна бригада.

Ми - представництво найбільшого виробника обладнання для свино- та птахокомплексів в США - компанії HOG SLAT, Inc, яка вже понад 50 років тримає репутацію лідера на світовому ринку.

Унікальність компанії не тільки в її масштабах з виробництва обладнання, а й у тому, що HOG SLAT - єдиний в світі виробник обладнання з власними комерційними свинарськими потужностями в США: на утриманні – більше 35 000 свиноматок, а щорічний обсяг реалізації становить понад 800 000 свиней на відгодівлі. Саме тому кваліфіковані менеджери українського відділу HOG SLAT, впевнено проконсультують Ваших фахівців та порекомендують виключно перевірене на практиці сучасне обладнання для українських ферм різного масштабу.

Завдяки великому складу в Тернополі, терміни поставки обладнання максимально скорочуються, що дає змогу вчасно та за планом запустити новий комплекс, або модернізувати вже існуючу систему та вийти на новий якісний рівень розвитку підприємства.

Технології виробництва обладнання перевірені досвідом та часом, мають варіанти для будь-яких масштабів та бюджетів Вашої ферми. Ми створюємо довговічний продукт, аби Ви не переймались кожного року, стосовно якості та не витрачали марно кошти.

Ми пропонуємо Вам не варіанти обладнання – Ми пропонуємо Вам розвиток.