Закрити
Пошук
Фільтри

Індивідуальні Станки

Gestation Stalls

Компанія Hog Slat пропонує повний комплекс рішень для індивідуального утримання свиноматок під час осіменіння та очікування. Наші станки враховують анатомію тварин, забезпечують легкий доступ до корму і води, а також полегшують роботу персоналу під час проведення штучного осіменіння та інших ветеринарних процедур. Станки виготовлені з високоякісної сталі, легко монтуються без використання зварювання. Завдяки широкому вибору розмірів і дизайну панелей система станків легко адаптується до будь-яких приміщень та операційних процесів, сприяючи максимальній ефективності виробництва.

Тривала експлуатація

Компанія Hog Slat виготовляє станки на власних заводах, використовуючи виключно високоякісну сталь з подальшою обробкою методом гарячого цинкування. Міцні горизонтальні планки і стрижні та вертикальні опори створюють стійку конструкцію, здатну витримувати вагу великих свиноматок.

Адаптація до нових та діючих приміщень

Станки Hog Slat доступні у кількох варіантах довжини і ширини, що дозволяє адаптувати їх для приміщень різних розмірів. Довжина — 2,15 або 2,35 м; ширина — 0,65 чи 0,70 м.

Систему індивідуального утримання легко адаптувати до будь-яких приміщень. Станки розміщуються рівномірно і легко монтуються без зварюванняСистему індивідуального утримання легко адаптувати до будь-яких приміщень. Станки розміщуються рівномірно і легко монтуються без зварювання

Рівномірні інтервали між станками

Оцинковані верхні та нижні розпірки дають змогу кріпити станки рівномірними інтервалами.

Легкий монтаж — без зварювання

Станки Hog Slat збираються за технологією No-Weld — без зварювання, з використанням лише болтів і гайок. Це полегшує монтаж, економить час. Болти, включаючи T- і V-подібні, а також інші елементи кріплення виготовлені зі стійких до корозії матеріалів і постачаються в комплекті зі станками.

Гнучкий дизайн

Залежно від операційних потреб Ви може вибрати з восьми варіантів дизайну станка: з прямою чи похилою передньою частиною та одним з чотирьох видів — задньої. Конструкція передніх і задніх дверцят дає можливість відчиняти їх як направо, так і наліво. Вбудована трубка забезпечує подачу корму від дозатора в спільне корито на підлозі чи індивідуальні корита перед кожною свиноматкою. Опційно станки можна оснастити годівницями SowMAX, що забезпечують свиноматкам доступ до їжі в режимі 24/7, корм не розсипається і не псується.

Систему індивідуального утримання легко адаптувати до будь-яких приміщень. Станки розміщуються рівномірно і легко монтуються без зварювання

ГАЛЕРЕЯ -

Індивідуальні станки для свиноматок на ділянці запліднення

Натисніть, щоб переглянути більше фото

 

ВІДЕО -

РЕСУРСИ -