Закрити
Пошук
Фільтри

СИСТЕМА ОБІГРІВУ

Газові теплогенератори L.B.White Guardian

Теплогенератори Guardian виробництва компанії L.B.White (США) призначені для прямого обігріву тваринницьких приміщень. Використовуються на ділянках опоросу, дорощування, відгодівлі, а також для обігріву галерей.

Водяні теплогенератори MultiHeat

Сухий обігрів на основі унікальної системи розподілу повітря. Водяні повітронагрівачі MultiHeat ефективно справляються з рівномірним розподілом повітря як у свинарниках, так і в пташниках. Виготовлені із довговічного матеріалу ABS, що значно подовжує термін використання в умовах високої вологості, запиленості та постійного забруднення повітря. Не утворюють СО2, значно скорочують витрати на електроенергію та потреби у вентиляції приміщення.

Ребриста труба REV-AL

Система водяного опалення з використанням ребристих труб REV-AL забезпечує комфортну температуру в приміщенні, не створюючи власної циркуляції повітря. Є оптимальним вибором для швидкого попереднього прогрівання, а також у комбінації з дифузним системами припливної вентиляції. Ребристі труби REV-AL можна встановлювати в безпосередній близькості зі стінними припливними клапанами для підігрівання свіжого повітря. Завдяки великій площі поверхні ребристої труби досягається максимальна тепловіддача. Виробник — Reventa (Німеччина).

Системи локального обігріву

Призначені для створення теплих зон для новонароджених поросят, а також поросят на дорощуванні. Локальний обігрів покращує умови утримання поросят: вони не витрачають енергію на самообігрів, краще харчуються, не збиваються в купи. Крім того, локальний обігрів дає змогу зменшити загальні витрати на опалення — комфортне середовище створюється там, де безпосередньо знаходяться поросята, в решті приміщення можна підтримувати нижчу температуру. Наприклад,  використання теплових навісів в боксах для опоросу економить до 43% електроенергії та 46% — природного газу. Вибір конкретного обладнання для теплої зони залежить від її розміру, віку і кількості поголів'я, конструкції приміщення, доступних енергоносіїв.