Закрити
Пошук
Фільтри

Наш бізнес

Наше зобов’язання — сприяти Вашому успіху

Hog Slat, Inc — сімейний бізнес, сучасна динамічна компанія зі стійким розвитком, лідер у розробці та впровадженні комплексних технічних рішень для промислового свинарства і птахівництва.

Ми є номером один в США на ринку обладнання для свинарства та маємо сильні позиції в багатьох сегментах обладнання для птахівництва (підрозділи Georgia Poultry Equipment Co і Eastern Shore Poultry Services). Штаб-квартира Hog Slat, Inc розташована в місті Ньютон Грув (Північна Кароліна, США). Представництва і виробничі потужності працюють у США, Центральній та Південній Америці, Європі, Азії, надаючи повний спектр послуг для задоволення потреб наших клієнтів.

Hog Slat Україна

Українське представництво компанії створене в 2011 році. Серед напрямів діяльності —

  • розробка стратегії і технології виробництва, проектування;
  • постачання обладнання, монтаж, шеф-монтаж;
  • забезпечення оперативного і якісного сервісу встановленого обладнання.

«Hog Slat Україна» бере на себе зобов'язання щодо повного супроводу укладеної угоди, що включає в себе: митне оформлення, доставку обладнання до місця розвантаження, послуги з монтажу та шеф-монтажу, гарантійне та сервісне обслуговування обладнання, а також його післягарантійний ремонт, постачання запчастин і витратних матеріалів.

Представництво має центральний та регіональні офіс, склад обладнання і запасних частин (2400 м2), монтажну і сервісну бригади.

TDM Farms

Ми єдиний у світі виробник обладнання з власним масштабним свинарським бізнесом. До складу нашого підрозділу TDM Farms входять комплекси замкнутого циклу в трьох штатах США, де утримується 35 000 свиноматок. Щорічний обсяг реалізації становить понад півмільйона свиней. Усі розробки наших конструкторів, а також продукція інших виробників випробовуються на свинокомплексах компанії. Крім того, продукція проходить тестування у власних лабораторіях та незалежні випробування в науково-дослідних установах США і Європи.

Завдяки ефективній сервісній підтримці, наше обладнання гарантує тривалу і безперебійну роботу в умовах найвищої інтенсивності використання.

Будучи фермерами, ми, як ніхто інший, знаємо, що потрібно для успішного бізнесу. Ми постійно вдосконалюємося і пропонуємо Вам робити це разом!

Галерея -

Компанія Hog Slat пропонує рішення як для великих компаній, так і невеликих фермерів

Натисніть на зображення, щоб увійти до галереї

З 1995 року Hog Slat розвиває птахівничий напрям Сотні нових пташників, оснащених обладнанням GP, відкривається щороку в світі Виробництво зосереджене на 17 заводах Hog Slat у США та інших країнах світу Для швидкої доставки запчастин та витратних матеріалів відкрито логістичні центри чи склади запчастин на всіх ринках присутності Мережа фірмової роздрібної торгівлі нараховує понад 90 магазинів Якісний сервіс є невід’ємною частиною роботи Hog Slat Продукція з логотипом GrowerSELECT® є вдалим поєднанням високої якості та ціни. Гарантія — 2 роки Будучи прихильниками американських технологій, ми гнучкі до рішень, поширених в Європі і пострадянських країнах На сьогодні на обладнанні Hog Slat утримується майже 4 900 000 свиноматок