Закрити
Пошук
Фільтри

HOG SLAT відкрила лабораторію для тестування випарних касет

HOG SLAT відкрила лабораторію для тестування випарних касет

Компанія HOG SLAT запустила лабораторний блок для тестування касет системи випарного охолодження — Evap Test Chamber.

Як пояснив інженер проекту Тайлер Маріон, фахівці проведуть цикл досліджень, щоб з’ясувати, як випарні касети ведуть себе в різних умовах експлуатації на свино- та птахокомплексах. 

«Досить важко проводити тестування й отримувати точні дані на діючих господарствах. З новим обладнанням ми легко можемо відтворити ті чи інші умови, які зустрічаємо на фермах. При цьому не потрібно монтувати всю систему — для проведення досліджень досить кількох секцій», — зазначив він.

Зі слів Тайлера Маріона, нове обладнання допоможе удосконалити продуктову лінійку, а також надавати клієнтам практичні поради для збільшення терміну експлуатації касет: «В лабораторії ми можемо імітувати умови, що впливають на життєвий цикл касет та системи в цілому. Йдеться про воду, засоби чищення, цикли просушування/зволоження. Ми також можемо прискорити терміни перевірки ефективності системи в комбінації з різними вентиляторами. В Evap Test Chamber легко регулювати тиск і швидкість повітря, щоб виявити всі "слабкі місця"».

«Новий лабораторний блок — чудовий інструмент, який допоможе нашим клієнтам мати продукт найвищої якості», — резюмував фахівець.

HOG SLAT, Inc. — американська компанія з 49-річною історією, один зі світових лідерів на ринку обладнання для промислового свинарства і птахівництва. В структурі компанії діє відділ R&D (досліджень та розробок). Тестування проводяться на базі власних лабораторій та ферм (TDM Farms, 25 000 свиноматок), а також у наукових центрах США і Європи.

Нагадаймо, в 2018 році HOG SLAT відкрила 17-й за рахунком завод з виробництва обладнання. Підприємство поблизу китайського міста Гуйян спеціалізується на щілинній підлозі. Потужність становить 65 000 бетонних секцій у рік.