Закрити
Пошук
Фільтри

Технологія охолодження свиноматок на опоросі — вже в Україні

Технологія охолодження свиноматок на опоросі — вже в Україні

Інноваційна система охолодження свиноматок на опоросі Drip Cooling розширила продуктову лінійку компанії HOG SLAT в Україні. Презентували систему на ключовій події галузі — Х Міжнародному конгресі «Прибуткове свинарство».

Відмінна особливість технології в тому, що, порівняно з іншими рішеннями для локального охолодження, вона характеризується простотою та гнучкістю. Свиноматка охолоджується маленькими краплями води, які з невисокою швидкістю падають їй на загривок. Ця частина тіла має велику кількість кровоносних судин, охолоджуючий вплив на які позитивно позначається на терморегуляції всього організму.

Ефективність системи була підтверджена під час низки наукових досліджень. Так, у рамках досліду в Університеті штату Канзас (США) зафіксовано, що при температурі повітря в приміщенні +30° С свиноматки, що охолоджувалися крапельним способом, споживали більше корму і менше втрачали вагу під час лактації. Приплід від кожної «охолодженої» тварини важив у середньому на 5,27 кг більше, ніж у тих, які не охолоджувалися. Кількість відлучених поросят — 10,6 на свиноматку в станках з системою крапельного охолодження проти 10,1 у тварин без індивідуального охолодження. Вага поросят при відлученні становила відповідно 5,30 та 5,04 кг.

Система складається з форсунок, трубок, фітингів, електромагнітного клапана і фільтра води. Управління здійснюється за допомогою термостата чи контролера. Лінія подачі води монтується над станками для опоросу. До неї над кожним станком прикріплюють трубку з форсункою так, щоб краплини води потрапляли на загривок свиноматки. Стандартний режим роботи при температурі 29,5° C: 1 хв. — крапелювання, 10 хв. — перерва. Витрата води при цьому становить 60 мл/хв. на голову.

Система Drip Cooling вже доступна для замовлення в Україні.

Звертайтеся за телефоном (067) 446-01-01 чи напишіть нам — ukraine@hogslat.com.