Закрити
Пошук
Фільтри

Практичний досвід компанії Hog Slat Україна – для молодих фахівців

Практичний досвід компанії Hog Slat Україна – для молодих фахівців

Теоретичні знання, для максимальної користі, необхідно підкріплювати практичними навичками.
Це стосується будь-якої роботи, включаючи і галузь виробництва свинини.

Одним з важливих факторів постійного розвитку нашої компанії, власне, і є - підтвердження на практиці якості всієї розробленої продукції. Більше 50-ти років Hog Slat перевіряє, використовує, тестує, а потім пропонує на ринку все найкраще, що створюється у виробничих стінах компанії.

Реалії швидкого розвитку технологій свинарства створюють умови дефіциту практичного матеріалу в навчальних програмах закладів. Наразі великою проблемою є забезпечення студентів місць, де б вони могли перенести теоретичні знання в реальні умови виробництва свинини, та, в більшості випадків, і навчальні матеріали не встигають за технологічними упровадженнями.

Саме тому ми вирішили забезпечити один з провідних навчальних закладів України в сфері агропромисловості – Сумський національний аграрний університет, всім необхідним для демонстрації виробничих процесів  - від утримання тварин, подачі кормів для них, до системи контролю всіх етапів. (детальніше – на відео)

Крім того, демонстраційний клас оснащений мультимедійною системою, що дозволяє візуалізувати процеси, які проходять на фермі, дивитися та аналізувати тематичні відео матеріали тощо.

Майбутні спеціалісти матимуть змогу, без виїздів на свинокомплекси, отримувати вагому частину важливих практичних знань та вчитися на сучасному якісному обладнанні задля розвитку великого потенціалу нашої аграрної країни.