Закрити
Пошук
Фільтри

HOG SLAT УКРАЇНА НА AGRO ANIMAL SHOW 2020

HOG SLAT УКРАЇНА НА AGRO ANIMAL SHOW 2020

HOGSLAT УКРАЇНА НА ГОЛОВНІЙ ПОДІЇ РОКУ -AGRO ANIMAL SHOW2020: ВИСОКОЯКІСНЕ ОБЛАДНАННЯ ТА ОСТАННІ РОЗРОБКИ

Ось вже десятий рік поспіль масштабна подія Agro Animal Show об`єднує всіх аграріїв, під дахом міжнародного виставкового центру в Києві. 

Виставка не тільки дає змогу продемонструвати новинки та добре перевірене обладнання, але й дає потужний заряд енергії учасникам та гостям на подальший розвиток себе, компанії, країни.

Цього року більшість відвідувачів були не перший раз на AgroAnimalShow, тож прихильники якісного, перевіреного роками обладнання компанії HogSlat вже знали, як нас знайти.
До речі, родзинкою минулорічної виставки був бункер
HogSlat, який вирізнявся масштабністю та був орієнтиром для багатьох.
Стенд нашої компанії несе в собі найголовнішу мету  – продемонструвати наочно відвідувачам зразки обладнання, показати, як функціонує, які деталі ми зможемо поставляти в майбутньому та що можна одразу на місці придбати для створення ефективної роботи власного виробництва.
Цього року компанія представила не менш цікаві та корисні розробки.

Традиційно, відвідувачі були дуже зацікавлені нашими сталевими годівницями для свиней, які є найкращими серед аналогів на ринку і відрізняються вищою конверсією корму, довговічністю сталі та економічно-розумною конструкцією.
Візитівкою
HogSlat продовжують бути годівниці SowMAX, оскільки компанія має багаторічний досвід у вирішенні питання годівлі основних свиноматок у цеху опоросу за режимом «досхочу». Подавати корм у такі годівниці-кормороздавачі можна як вручну, так і автоматично. Працює система просто геніально: свиноматка сама активує видання їй корму: механічно, рухаючи спеціальним важелем. Отже,  враховуються індивідуальні потреби свиноматок (споживання корму залежно від самопочуття та від апетиту), а оскільки корм в годівниці завжди свіжий, тварини охоче його поїдають, навіть у стресові періоди. Це запобігає появі такої частої проблеми, з якою стикаються виробники, як - втрата живої маси свиноматок під час лактації. Такий спосіб годування підвищує їхню продуктивність, а водночас і прирости підсисних та відлучених поросят, прискорює повернення свиноматок в охоту й зберігає їхній спокій. Обладнання виготовлене з нержавіючої сталі, точно регулює подання корму, запобігає зайвим його витратам і псуванню, та є простим у догляді й використанні.

Крім SowMAX, яка є механічною годівницею, на виставці було представлено пристрій електронної годівлі свиноматок «досхочу» від компанії Nedap. Пристрій складається із сенсора та кормороздавача і встановлюється в кожному кориті на ділянці опоросу. Крім того, що свиноматка отримує корм «досхочу», оператор свинокомплексу отримує дані про споживання корму і про добробут свиноматок. Дані архівуються, що дозволяє аналізувати виробничі дані з ділянки опоросу.

https://www.nedap-livestockmanagement.com/pigfarming/

Не меншу увагу відвідувачів привернули і системи поїння для свиней: дозатори, сталеві напувалки, ніпелі RIO власної розробки і чашкові напувалки AquaCHIEF, які сприяють зниженню витрат на воду та медикаменти на 32%.

Потужні універсальні системи обігріву наша компанія представила у вигляді обігрівача Multiheat, який відмінно підходить для обігріву як пташників, так і свинарників. Не всі ферми мають доступ до природного газу або пропану - в такому випадку обігрів приміщень доцільніше здійснювати водяними обігрівачами.
На почесному п`єдесталі гордо виблискували
HollandHeater та Ermaf, високоякісні обігрівачі, які надійно та на довгі роки закриють питання ефективного обігріву птахоферми.


Представлені системи клімат-контролю не залишили байдужими багатьох. Усі охочі мали змогу спробувати налаштувати різні види контролерів від Munters-Rotem та Hotraco, які легко та розумно дозволяють контролювати вентиляцію на фермі.

Значну увагу відвідувачі приділяли і нашим варіантам обладнання для птахівництва. Цьогоріч ми презентували наші нові годівниці – GrowerSelectHS8010, які відмінно підходять для бройлерів, молодого стада несучок, або їхніх батьків. Високоякісний поліпропілен, виконаний без кадмію чи свинцю, моделі на 8 або 14 спиць, шість регульованих рівнів подачі корму – розумне рішення для прибуткового пташника. Додатково, пропонуються: засув для перекриття подачі корму, обмежувальний конус, за допомогою якого корм розподіляється рівномірно по всій лінії годування, та пристрій проти обертання, незамінний для енергійних птахів.

Що ж до категорії напування птиці, HogSlat представила систему автоматичного промивання ліній напування, в яких з часом накопичуються біоплівки та забруднювачі. Це  призводить до  зниження  подачі  необхідного об’єму води через ніпелі або до повної зупинки  потоку. Регулярне промивання та очищення  системи  поїння  надзвичайно  важливе  для  належного  функціонування  системи  і  для здоров’я поголів’я. А завдяки налагодженим системам поїння, промивання може здійснюватися автоматично та без зусиль.

Все розвивається стрімкими кроками, тож ринок не вибачає використання неефективного, застарілого.
Ми ретельно вивчаємо та аналізуємо проблеми та потреби в галузях свинарства та птахівництва кожного дня. Тому
HogSlat вдосконалюєобладнання, розширює можливості і нам є, що Вам запропонувати!

Hog Slat на Agro Animal Show 2020 - відео