Закрити
Пошук
Фільтри

НОВИНКА: Прилад для контролю вирівнювання шківів

НОВИНКА: Прилад для контролю вирівнювання шківів

Компанія HOG SLAT вивела на ринок прилад для контролю вирівнювання вентиляторних шківів — Fan Pulley Laser Alignment Kit. Прилад проектує лазерну лінію між шківами, даючи змогу швидко і точно вирівнювати їх. Це робить його незамінним інструментом під час збирання нових вентиляторів,  а також їх подальшого обслуговування.

Як зазначає директор технічного відділу «HOGSLAT Україна» Євген Клочко, крім обладнання для свиноферм, компанія пропонує інструменти для його налаштування та ефективного використання.

«Ми маємо власні ферми у США, тож на практиці знаємо, наскільки важливо все правильно налаштувати та експлуатувати. Тому пропонуємо прості й недорогі рішення, які гарантують багаторічну безперебійну роботу обладнання. Прилад для контролю вирівнювання вентиляторних шківів — одне з таких рішень», — підкреслює Євген Клочко.

В комплект новинки входить лазерний покажчик, що встановлюється в канавку одного шківа, а також індикатор. Шків регулюється на валу доти, доки лазерна лінія не знаходитиметься по центру індикатора.

Прилад можна використовувати під час складання нових вентиляторів, а також — заміни ременів, щоб переконатися, що шківи не змістилися і не втратили форму. «З часом шківи зношуються, змінюючи форму з літери V до більш закругленого профілю.  Як правило, шківи потрібно замінювати приблизно кожні чотири роки», — додає Євген Клочко.

Нагадаймо, минулого року компанія вивели на український ринок  серію «тунельних» вентиляторів зі склопластиковим корпусом AirStorm.