Закрити
Пошук
Фільтри

Кришка кормового бункера HOG SLAT стала кращим продуктом 2018 року для свинарства

Кришка кормового бункера HOG SLAT стала кращим продуктом 2018 року для свинарства

Нова розробка HOG SLAT — пластикова кришка кормового бункера з унікальною системою відкривання та фіксації — потрапила до вісімки фіналістів конкурсу New Product Tour*. Конкурс відбувся в рамках найбільшої у світі виставки зі свинарства World Pork Expo 2018 (США).

Кришка виготовлена з міцного стійкого до ультрафіолетового випромінювання поліпропілену та має оригінальний механізм відкривання/закривання з нержавіючої сталі.

На відміну від традиційних кришок, які відкидаються набік, нова кришка від HOG SLAT припіднімається та з’їжджає вниз паралельно даху бункера. Пружинні фіксатори утримують її у відкритому положенні. Така конструкція полегшує роботу під час сильного вітру, дощу та взимку, коли на бункері накопичується сніг. За будь-яких погодних умов внутрішня частина кришки залишається сухою. Новий механізм відкривання та фіксації також знижує ризик пошкодження кришки під час механічного заповнення бункера — з кормовозів зі шнековою системою вивантаження.

Розробка від HOG SLAT дає змогу відкривати і закривати бункер із землі. Це стало ще однією передумовою перемоги новинки в New Product Tour. «У США деякі комбікормові заводи взагалі забороняють своїм водіям, коли вони привозять корм на ферми, підніматися на бункери з міркувань безпеки», — зазначив один із суддів конкурсу Пет Томі, виробник свинини зі штату Міннесота.

Як підкреслив керівник відділу продажів HOG SLAT Фріц Річардс, очікуваний термін експлуатації кришки становить 20 років. Вона вже стала стандартним рішенням для бункерів, які виробляє компанія. Крім того, її можна монтувати на  та старі бункери багатьох інших виробників.

HOG SLAT, Inc. — американська компанія з 49-річною історією, один зі світових лідерів на ринку обладнання для промислового свинарства і птахівництва. В структурі компанії діє відділ R&D (досліджень та розробок). Тестування проводяться на базі власних лабораторій та ферм (TDM Farms, 25 000 свиноматок), а також у наукових центрах США і Європи.

Нагадаймо, кілька років тому HOG SLAT вивела на ринок серію оцинкованих кормових бункерів. На сьогодні це єдині в світі бункери, всі компоненти яких виготовляють з надміцної сталі Grade 55 з міцністю на розтягування 380 МПа. Виробництво ведеться на заводі компанії у Клінтоні (Північна Кароліна, США). З минулого року бункери HOG SLAT представлені і в Україні.

*New Product Tour — щорічний конкурс кращих інноваційних рішень, що проводиться в рамках найбільшої у світі виставки зі свинарства World Pork Expo (США). До складу журі входять представники від виробників свинини, ветеринарних центрів та технічних факультетів університетів. У цьому році для участі у конкурсі було відібрано 30 «кандидатів» — за кількістю років, які проводиться World Pork Expo.

Директор з продажів HOG SLAT Фріц Річардс (зліва) пояснює суддям New Product Tour переваги чергової розробки компанії