Закрити
Пошук
Фільтри

Hog Slat представила українським виробникам свинини найновіші розробки

Hog Slat представила українським виробникам свинини найновіші розробки

На міжнародній виставці Agro Animal Show 2019компанія Hog Slat представила останні розробки. Презентовані інноваційні рішення підвищують ефективність та рентабельність роботи свинарських комплексів, сприяючи прогресу щодо добробуту тварин, умов роботи персоналу, економії корму та енергоресурсів.

Agro Animal Show є найбільшим в Україні бізнес-заходом, де демонструються технології та обладнання повного циклу виробництва продукції тваринництва і птахівництва: від репродукції, утримання тварин і птиці до переробки і зберігання молока і м’яса. Як і в попередні роки, Agro Animal Show пройшла одночасно з двома іншими виставками — «Зернові технології» та «Фрукти. Овочі. Логістика», об’єднані спільним брендом «Агровесна 2019» під дахом Міжнародного виставкового центру в Києві. Протягом трьох днів, 19-21 лютого, виставки відвідали 18 200 чоловік з 36 країн, відбулося 30 бізнес-заходів і сотні презентацій інновацій для сільського господарства.

В цьому році Hog Slat запропонувала нові рішення для утримання свиноматок і поросят на опоросі та для годівлі свиней, що базуються на європейських підходах до здоров’я і добробуту тварин, а також враховують побажання клієнтів щодо поліпшення конверсії корму й спрощення обслуговування систем кормоподачі. Всі представлені розробки пройшли тривалі випробування на фермах Hog Slat у США, що є невід’ємною умовою стратегії з розробки й виведення на ринок нового обладнання для промислового свинарства і птахівництва.

На Agro Animal Show 2019 компанія представила бокс для опоросу з оцинкованим станком International. У 2019 рік популярна в Європі модель увійшла з оновленим дизайном та новим коритом, для очищення якого достатньо один раз натиснути на важіль. Для забезпечення вільного доступу свиноматки до корму станок оснастили механічною годівницею SowMAX, з режимом годівлі «досхочу». З її допомогою тварина отримує їжу невеликими порціями тоді, коли забажає. Це позитивно позначається на лактації свиноматки та відповідно — на прирості поросят.

Для привчання останніх до сухого корму було презентовано пластикову годівницю бункерного типу KANE. Виготовлена з міцного поліетилену, вона не іржавіє і майже не зношуються. Для безпеки поросят дизайн виконано без жодного гострого кута. Оцінять новинку і оператори ферми — завдяки всього одному фіксатору годівницю легко вийняти для чищення і встановити назад. Додамо: представлений на виставці загін мав пластикову підлогу з панелями двох типів: більш міцними із захистом від ковзання — для свиноматки та стандартні — для поросят. Для локального обігріву використано електричну водоналивну панель.

 

Щодо систем годівлі компанія Hog Slat привезла вперше в Україну систему подачі корму «ланцюг-шайба» Grow-Disc з новим блоком управління та «прозорим» поворотним кутом E-Z Clean Corner. Його особливістю є більш міцна, порівняно з конкурентами, герметично конструкція з прозорою кришкою зі зручними фіксаторами замість болтів. Це в рази спрощує контроль та обслуговування механізму. Минулої осені E-Z Clean Corner було удостоєно срібної медалі конкурсу інновацій виставки EuroTier 2018 (Німеччина).

Інші новинки — пластикова кришка кормового бункера, що потрапила до вісімки фіналістів американського конкурсу New Product Tour 2018, та система зважування корму BinTrack. Остання відрізняється від традиційних систем способом кріплення тензодатчиків до бункера, що спрощує монтаж (для чого непотрібно використовувати підйомний кран) та забезпечує високу точність зважування за будь-яких погодних умов. Система BinTrack сумісна з усіма популярними контролерами.

Традиційно Hog Slat запропонувала відвідувачам стенду ознайомитися з перевіреними рішеннями для годівлі та напування свиней, вентиляції, автоматизації процесів управління свинофермою. Компанія продовжує розвивати сегмент будівельних сумішей. До презентованого раніше засобу для реставрації бетонних поверхонь Con-KoriteXtra в цьому році додалися наливна підлога Con-KoriteSSL та засіб для ремонту і захисту від іржі металевих поверхонь AMC-100/WMC-100.

Лана Вівант, генеральний директор «HоgSlatУкраїна»:

— Ця виставка — один з ключових заходів року для нашої компанії. Подобаються високий рівень організації та активна реклама, що приваблює велику кількість відвідувачів. Для нас це можливість поділитися досвідом, зустрітися з клієнтами, мати нові знайомства. І, звісно, — презентувати новинки технологій і обладнання. В цьому році компанії Hоg Slat виповнюється 50 років. Це був шлях росту, незмінною запорукою якого було наше бажання якомога краще знати наших клієнтів, враховувати саме те, що їм потрібно. Ми змінюємося разом. Об’єднуючи досвід, нові досягнення з глибоким розумінням потреб свинарів та птахівників, ми пропонуємо інновації, що роблять їхній бізнес більш прибутковим. Презентовані на виставці новинки — тому яскраве підтвердження.