Закрити
Пошук
Фільтри

Компанії Hog Slat — 50 років

Компанії Hog Slat  — 50 років

З невеликої майстерні до найбільшого в світі виробника обладнання для свинарства. Такий шлях пройшла компанія Hog Slat, Inc., якій у 2019-му виповнюється 50 років.

Томмі Херрінг, президент Hog Slat, Inc.:

— З великою радістю і гордістю ми святкуємо піввіковий ювілей нашої компанії. Ми постійно дивимося в майбутнє і шукаємо можливості для зростання нас і наших клієнтів. Але при цьому ми не забуваємо свою історію, пишаємося тим, що залишаємося сімейним бізнесом з фермами і головним офісом у Ньютоні Груві, маленькому містечку, де все розпочалося. Успіх Hog Slat — це результат праці всіх людей, які зробили внесок у розвиток компанії впродовж цих 50 років. Крім подяки співробітникам та бізнес-партнерам, висловлюємо вдячність і всім нашим клієнтам, без яких ми б не досягли того рівня, який маємо сьогодні.

З моменту заснування Hog Slat, Inc. була технологічним новатором, який мав істотний вплив на зміни, що відбулися в галузі свинарства. Всі ці роки компанія безперервно розвивалася, і зараз займає лідерські позиції на ринку, надаючи клієнтам кращі технічні рішення. Здатність дивитися в майбутнє вже давно стала невід'ємною частиною ДНК Hog Slat, Inc., найкращим доказом чого є численні розробки, які стали еталонними.

А розпочалося все в 1969 році, коли фермер з Північної Кароліни Біллі Херрінг не зміг знайти потрібну підлогу і вирішив виготовити її самостійно. Так, проста ідея дала поштовх новій справі. Переломним став 1976 рік, коли до виробництва підлоги додалося металеве обладнання для утримання свиней. У 1981 році на замовлення одного з клієнтів було збудовано першу свиноферму, а в 1986-му — відкрито перший магазин роздрібної торгівлі. В 1995 році Hog Slat розширила сферу діяльності, придбавши компанію Georgia Poultry та зайнявшись виробництвом і дистрибуцією технічних рішень для птахівництва.

Ставши успішним у США, з’явився інтерес до іноземних ринків. У 1997 році відкрито перше представництво за кордоном — у Мексиці. Через дев’ять років Hog Slat, Inc. почала діяльність за океаном, у Європі, запустивши завод з виробництва щілинної бетонної підлоги та обладнання в Румунії і відкривши там офіс. У 2008 році відкрито другий європейський офіс і склад у Польщі. В 2011 році почали працювати представництва в Україні та Росії. На сьогодні продукція Hog Slat представлена також у Німеччині, Китаї, Чилі та інших країнах.

Нині Hog Slat, Inc. — всесвітньовідомий постачальник технічних рішень. Корпорація має 17 заводів виробничою площею понад 90 000 м2, 84 000 м2 складів, центрів дистрибуції та торгівлі. Роздрібна мережа нараховує 95 магазинів. В розпорядженні компанії — власний центр досліджень і розробок з лабораторіями для тестування обладнання і систем. Штат Hog Slat, Inc. становить 2000 чоловік.

Додамо: компанія зберегла і розширила напрям виробництва свинини. Якщо в 1969 році це була невелика ферма, то нині це окремий підрозділ TDM Farms (назва походить від складання перших літер імен синів Біллі Херрінга — Томмі, Девіда, Марка). На свинокомплексах замкнутого циклу в штатах Північна Кароліна, Індіана та Іллінойс утримується 25 000 свиноматок. Щорічний обсяг реалізації свиней забійних кондицій, вирощених на фермах компанії та в контрактних господарствах, становить понад півмільйона голів.

Hog Slat, Inc. залишається сімейним бізнесом під управлінням сина Біллі Херрінга — Томмі Херрінга.