Закрити
Пошук
Фільтри

СИСТЕМА ВИПАРНОГО ОХОЛОДЖЕННЯ: ДІЄВІ ПОРАДИ ЩОДО ТЕХНІЧНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ

СИСТЕМА ВИПАРНОГО ОХОЛОДЖЕННЯ: ДІЄВІ ПОРАДИ ЩОДО ТЕХНІЧНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ

Система тунельної вентиляції, у поєднанні із системою випарних касет - є ефективним методом для зниження температури в свинарських і птахівницьких приміщеннях. Нижче пропонується кілька порад для того, щоб ваша система працювала з максимальною ефективністю.1) Зливання води для контролю вмісту мінералів

По мірі циркуляції води та випаровування, в системі касет концентрація мінералів збільшується.  Особливо це стосується районів із жорсткою водою з більш високим вмістом розчинених мінералів. Пропонується, щоб 5–10% циркульованої води постійно виводилося із системи. Як альтернатива, можна щотижня зливати і замінювати воду в баку. Такі засоби, як Scale-Stop або Proxy Clean Triple-C™ можуть стати в нагоді під час контролю накопичення забруднень для господарств із жорсткою водою.


2) Перевірка рН

Бажаний рівень рН води повинен бути між 6 і 9.  Рівні pH за межами цього діапазону скорочують термін служби касет, вимиваючи речовини, які відповідають за жорсткість паперу і структуру касет. Ви можете змінити рН води, додавши один із перелічених вище засобів або брикети Bio-Stop.


3) Усуньте сухі плями на касетах

Сухі ділянки на касетах дозволяють теплому повітрю проникати в приміщення.  Простіше кажучи, якщо касета не мокра, вона не охолоджує. Засохлі ділянки на касетах є явною ознакою того, що в системі розподілу води є забиті отвори.  Зніміть верхню кришку і прочистіть засмічені отвори в системі розподілу води на касети.  Рекомендується очищати розподільну систему, відкриваючи кульові крани і промиваючи воду не рідше одного разу на місяць.


4) Це не приємно ... але ви повинні очистити фільтри

Встановіть в систему фільтр для води з прозорим корпусом і ситом 0,25 мм і тримайте його в чистоті. Це дасть змогу запобігти засміченню розподільних труб і забрудненню касет. Чим гірша якість води, тим частіше фільтри потребують очищення. Встановлення фільтра з кульовим клапаном спростить роботу.


5) Запобігти накопиченню мікроорганізмів

Матеріал наших касет H2PAD обробляється фунгіцидом, а їх зовнішня поверхня захищена шаром ProTech, для уникнення прилипання мікроорганізмів до поверхні касет. Тим не менш, це не усуває проблему повністю.  Обробляйте воду в системі рециркуляції добрим профілактичним засобом, таким як Bio-Stop, щоб тримати накопичення мікроорганізмів під контролем. Крім того, потрібно давати касетам висихати раз на добу для того, щоб продовжити термін їх використання.  Запрограмуйте вашу вентиляційну систему так, щоб вентилятори продовжували працювати деякий час після того, як система випарного охолодження відключена на вечір або на ніч.  Це витягне повітря через касети, висушить їх і знищить будь-які спори мікроорганізмів і водоростей.