Закрити
Пошук
Фільтри

Поворотний кут EZ Clean Corner удостоєно срібної медалі Innovation Award EuroTier 2018

Поворотний кут EZ Clean Corner удостоєно срібної медалі Innovation Award EuroTier 2018

Нова розробка компанії Hog Slat — поворотний кут EZ Clean Corner системи ланцюг-шайба — завоював срібну медаль на конкурсі інновацій найбільшої в Європі виставки тваринництва EuroTier. Ця нагорода ще раз підкреслила лідерство Hog Slat у розробці і впровадженні ефективних рішень для прибуткового свинарства.

Поворотний кут EZ Clean Corner надає значні переваги виробникам свинини. З його допомогою скорочується час на обслуговування системи ланцюг-шайба та покращується гігієна корму.

Як показує практика, через перепад температур надворі та в різних частинах приміщення в лініях кормоподачі утворюється конденсат. Через це корм намокає та налипає на ланцюг, трубу і поворотні колеса, що може призвести до сповільнення роботи або блокування лінії. Традиційно корпуси поворотних кутів виготовляють з непрозорого пластика та скріплюють болтами з гайками. Відтак їх перевірка і очищення перетворюється на непросту процедуру, яка додатково ускладняється, якщо кути розміщені високо.

EZ Clean Corner оснащений прозорою кришкою з ударостійкого полікарбонату з трьома фіксаторами. З її допомогою можна візуально контролювати рух корму, а в разі забивання швидко і безпечно очищати поворотний кут — без використання будь-якого інструменту. Індукційна петля забезпечує автоматичне вимикання системи кормоподачі, коли кришка відкрита. Таким чином немає потреби роз’єднувати вручну привід лінії.

Новий поворотний кут від Hog Slat має більш міцний корпус, ніж у конкурентів. Формовані металеві вставки з гумовими ущільненнями зміцнюють критичні точки зносу, запобігаючи появі тріщин і потраплянню вологи всередину. Захисний шпунт і прокладка покращують герметизацію корпусу. А завдяки спеціально розробленим стельовим кронштейнам поворотний кут завжди утримується прямо.

 

EZ Clean Corner комплектується модернізованим поворотним колесом з функцією самоочищення. Колесо кріпиться на герметичному підшипнику з нержавіючої сталі з низьким коефіцієнтом тертя і може обертатися в будь-якому напрямку.

Як підкреслюють у компанії Hog Slat, EZ Clean Corner оснащуватиметься система подачі корму GrowerSELECT Grow-Disk. Крім того, новим поворотним кутом можна модернізувати вже встановлені ланцюгові системи подачі корму, в тому числі інших виробників.

Конкурс Innovation Award проводиться в рамках найбільшої в Європі виставки тваринництва EuroTier (Ганновер, Німеччина). У цьому році з 250 подань незалежна експертна комісія, призначена організатором виставки — DLG (Німецьким сільськогосподарським товариством), на основі суворих критеріїв відібрала і відзначила 26 інноваційних розробок.